ورزش و تناسب اندام

رویکرد جدید برای مبارزه با سل، که علت اصلی مرگ در سراسر جهان است

رویکرد جدید برای مبارزه با سل، که علت اصلی مرگ در سراسر جهان است

بیماری سل یکی از 10 علت اصلی مرگ در سراسر جهان است. تقریبا 2 میلیون نفر از این بیماری عفونی هر ساله جان میدهند و حدود 2 میلیارد نفر از آنها به طور مداوم آلوده هستند. تنها واکسنی که تقریبا 100 سال پیش توسعه یافت، حفاظت محدودی را ارائه می دهد و بیماران به طور فزاینده ای به داروهای موجود مقاوم می شوند.

پوست و مو

 بیوتین برای رشد مو مناسب هست یا نه؟

 بیوتین برای رشد مو مناسب هست یا نه؟

بیوتین یک ویتامین محلول در آب است که بخشی از خانواده ویتامین B است و نیز به عنوان ویتامین H شناخته شده است. بدن شما نیاز به بیوتین برای کمک به تبدیل مواد مغذی خاص به انرژی دارد. همچنین نقش مهمی در سلامت مو، پوست و ناخن ها ایفا می کند.

جراحی های زیبایی

مادر و کودک

افسردگی بعد از زایمان

افسردگی بعد از زایمان

طبق مطالعات صورت گرفته بر روی 4327 زن که زایمان طبیعی یا سزارین داشتند، ثابت شد کسانی که درد بعد از زایمان بیشتری داشتند، احتمال ابتلا به افسردگی بعد از زایمان در آنها بیشتر خواهد بود. علاوه بر این، زنانی که زایمان سزارین داشتند، مستعد به افسردگی بعد از زایمان هستند و گزارشات بیشتری از کنترل درد ناکافی داشتند

مکمل و گیاهان دارویی

کاهش وزن

کاهش وزن

افرادی که چاق هستند نشان داده شده است سطح بسیار بالاتری از این هورمون نسبت به افراد با وزن متوسط دارد. به نظر می رسد که سطوح بالاتر مطلوب تر می باشد، که بتواند با مغز شما ارتباطی ایجاد کندکه بدن شما پر است و خوردن را متوقف کند.

سلامت نوجوانان

سلامت مردان

سلامت اسپرم در مردان

سلامت اسپرم در مردان

جنبش (حرکتی) هر اسپرم به طور موثر یا حتی به طور کامل حرکت نمی کند، اما این طبیعی است. فقط حدود 40 درصد یا بیشتر از آنها باید حرکت کنند تا بتوانید بارور شوید

سلامت زنان

سرطان سینه

سرطان سینه

گروه با رژیم غذایی مدیترانه ای نیز دارای متابولیت های اسید صفراوی بیشتری بودند. محققان می گویند که این متابولیت ها احتمال ابتلا به سرطان سینه را کاهش می دهد.

تغذیه

دیابت نوع یک

دیابت نوع یک

ریز مغذی ها ترکیبات مقوی در کل غذاها می باشند. وقتی شما مصرف میوه خود را کم میکنید، شما فرصت جذب مواد مغذی ضد التهابی ارزشمند که برای عملکرد بافت مطلوب می باشد و طول عمر تان را افزایش می دهد، محدود می کنید.

تماس با ما
آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بلوار اسفندیار، پلاک 30، ساختمان مهبان، واحد های 6 و 7

تلفن های تماس : 

88678915-17

88678712-13